Geoblog.pl    wojtektychy    Podróże    Kambodza, Borneo po raz drugi i Langkawi    Plaza Tengah i Cable Car

Plaza Tengah i Cable Car

Malezja
Malezja, Langkaw Island

ogarnęło nas lenistwo co widac również na blogu,jesteśmy na wyspie langkawi na morzem andamanskim niedaleko tajlandii,przelot z borneo z przesiadka w kuala lumpur zajal nam prawie caly dzien,
powróciły upaly i suche powietrze jakie mielismy w kambodży,wyleglismy na plaze i ani myśleliśmy się stamtad ruszac, piasek jak maka, woda turkusowa i brak turystow – tego oczekiwaliśmy i zostalo wysłuchane,
nastepnego dnia wypożyczyliśmy skuter i ruszyliśmy w teren, wyspe można zwiedzic w jeden dzien (jak ktos ma malo czasu - droga wokół 70km) my postanowiliśmy podzielic ja na kilka etapow obierając jako pierwszy- cable car – kolejke gondolowa, która wywiozła nas nas na wysokość ok. 700m npm,, atrakcja reklamowana w folderach malezji jest most dla pieszych ustawiony pomiedzy sąsiednimi wzniesieniami,
skuterek jak zwykle dostarczyl nam wiele radości,tu dodatkowej adrenaliny z powodu ruchu lewostronnego a szczegolnie skretow w lewo i jazdy po rondkach,
wieczorem wyladowalismy na okolicznym nocnym targu i pałaszowaliśmy miejscowe przysmaki,

geminus
geminus - 2011-03-21 21:27
Plaza super. Ciekawe ile placiliscie za hotel ? Piekne fotki. Pozdrawiam.

wojtektychy
wojtektychy - 2011-03-22 01:20
czesc geminus
jestesmy w sweet inn motel, rzut kamieniem od plazy ok 200m,placimy 80zl za dwojke z klima i sniadaniem (dobrym),na samej plazy hotele od 150zl w gore,wiecej cen z malezji podamy w ktoryms z nastepnych wpisow
pozdrawiamy

nicole
nicole - 2011-03-22 13:19
wracam w czwartek chyba!

sylwia
sylwia - 2011-03-22 20:42
Witamy Was.wysylalam info na twojego emaila
Wojtek.Nie wiem czy dotarł.Jak nie to czekamy na Was i będziemy opowiadać.Jesteśmy pod wrażeniem waszej podrózy-wielkim,wielkim
Pozdrawiamy Sylwia ,Wacek,Ilona ,Piotrek

wojtektychy